Buty LOWA

Buty LOWA

Dla osób, które prowadzą aktywny tryb życia i bardzo często spędzają czas na świeżym powietrzu, w różnych trudnych warunkach, dobre buty to podstawa. To właśnie dzięki nim mogą czuć się bezpiecznie, komfortowo i poradzić sobie ze wspinaczką lub chodzeniem po różnym podłożu. Buty LOWA są bardzo często wybierane przez osoby, dla których pasją jest wędrówka górska lub trekking. To poza tym buty, z których korzystają też osoby pracujące w służbach mundurowych. Warto dowiedzieć się więcej na ich temat i wybrać dla siebie parę butów LOWA, która będzie świetną inwestycją we własną garderobę.

Czym są buty LOWA ?

Dla osób, które prowadzą aktywny tryb życia i bardzo często spędzają czas na świeżym powietrzu, w różnych trudnych warunkach, dobre buty to podstawa

Lowa to uznana niemiecka marka, która na rynku funkcjonuje już od wielu lat i dostarcza między innymi obuwie taktyczne. Buty LOWA to właśnie tego typu buty, wybierane między innymi przez policjantów, żołnierzy, pracowników straży granicznej. Buty wykonane są z materiał wysokiej jakości, dlatego doskonale chronią między innymi przed wilgocią. Można poruszać się w nich po trudnych terenach, zapewniają bardzo dobrą stabilizację dla stopy, chronią nogę w kostce. Dzięki temu osoby spędzającej czas aktywnie są rzadziej narażone na przykład na różnego rodzaju kontuzje, do których może dojść zarówno w pracy, jak też w czasie prywatnym, na przykład wtedy, gdy gra się w gry taktyczne w terenie. Oczywiście buty Lowa są przeznaczone nie tylko dla osób związanych z militariami lub paramilitariami. Z powodzeniem mogą z nich korzystać też inni ludzie, które poszukują solidnego, ładnego i trwałego obuwia.

Co charakteryzuje buty Lowa?

Lowa to uznana niemiecka marka, która na rynku funkcjonuje już od wielu lat i dostarcza między innymi obuwie taktyczne

W portfolio marki znajduje się kilka różnych modeli, niektóre z nich posiadają cholewkę, która sięga wyżej, inne sięgają niżej. Buty występują w kilku wersjach kolorystyczna, dlatego można dobrać je do swojego stroju, kierując się własnymi preferencjami. Buty w ciemnej kolorystyce są łatwiejsze do utrzymania w czystości. Świetnie prezentują się też buty Lowa w jaśniejszym kolorze. Ich cechą charakterystyczną jest to, że są bardzo wytrzymałe. Mają też doskonałą podeszwę, która zapewnia stabilizację na trudnym podłożu. Buty nadają się do użytkowania całorocznego, ponieważ zapewniają prawidłową termoregulację dla stóp. Ich koszt to około 600 lub 700 zł, natomiast warto zainwestować w parę butów LOWA, ponieważ doskonale służą one przez wiele sezonów. Można kupić je w sklepach internetowych, w których sprzedawane są między innymi elementy wyposażenia dla osób interesujących się paramilitariami. Warto dodać, że buty Lowa będą dobrze służyć również osobom często wędrującym po górach.

 

Natalia